Meie eesmärk on lihtsustada oma teadmiste, oskuste ja kogemustega meie klientide tööd, leida klientidele sobivaimad töötajad ning viia professionaalne töötaja kokku eduka ettevõttega.

Paindlik personaliotsing ja õnnestunud personali valik – Sinu ettevõtte arengu alus

Personaliotsing ja asjatundlik personali valik – miks kaaluda nende sisseostmist?

Oma jõududega uue töötaja otsimine on Sulle vähemalt poole koormusega lisatöö, mistõttu on põhiülesannete kõrvalt keeruline värbamisele piisavalt pühenduda.

Mitme valdkonna korraga haldamise hinnaks on ühelt poolt suurenenud stressitase ning peamiste tööülesannete edasilükkumine ja teisalt kiirustades läbiviidud konkurss, mille tulemus ei pruugi vastata ootustele.

Samuti võib kandidaate heidutada oma küsimustele vastuste saamise venimine, ebapiisav tagasiside protsessi vältel ning tunne, et asju tehakse tormates ja süvenemata, mis kujundab nende mulje ettevõttest tervikuna.

Seega – iseseisva värbamisega kaasnev rööprähklemine mõjub pärssivalt nii Sinu ettevõtte seesmistele protsessidele kui ka välisele mainele, sest tänane rahulolematu kandidaat võib osutuda tulevaseks potentsiaalseks koostööpartneriks või oluliseks võtmeisikuks firma arenguteel.

Mismoodi meiega koostöö tegemine sulle kasulik on?

Me oleme oma tegemistes kogenud ja vilunud. Oleme oma tegevuse algusest 2002. aastal läbi viinud enam kui 1000 spetsialisti ja juhi värbamised. Seetõttu oleme omandanud oskused läbi viia tulemuslikud otsingud ning oskame üles ehitada efektiivse värbamisprotsessi Sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt.

Võid usaldada, et haldame kõiki tegevusi professionaalselt ning vajadusel korraldame värbamisprotsessi viimse detailini ise, mis võimaldab Sul 100% oma põhitegevusele keskenduda.

Viime end põhjalikult kurssi Sinu ettevõtte tegevuse ja tegutsemisvaldkonnaga, et saaksime Sind parimal võimalikul moel esindada. Nõnda on Sinu ettevõtte maine kõigi kandidaatide silmis hoitud.

Anname oma tööle garantii! Kui inimene lahkub garantiiperioodi jooksul töölt või osutub mingil põhjusel sobimatuks, viime läbi uue värbamise Sinu jaoks lisakulutusteta.

Milliste valdkondade värbamistes me tugevad oleme?

  • müük, ost ja kliendihaldus
  • inseneeria ja ehitus
  • transport ja logistika
  • finants ja raamatupidamine
  • tootmine ja tehnika
  • turundus ja reklaam
  • telekommunikatsioon ja elektroonika
  • juhtimine, haldus ja administreerimine

Maailm ja tööjõuturg muutuvad pidevalt. Iga järgmine värbamine on eelmisest mingil viisil erinev. Seepärast oleme värbamismeetodite kombineerimisel paindlikud ning kasutame oma oskustest just seda osa, mis Sinu jaoks praktilist kasu toob. Meie teenused jagunevad kolmeks: