KOGENUD

Meil on 20-aastane personaliotsingu kogemus. See võimaldab meil värbamisülesandeid hästi lahti mõtestada ja õigeid inimesi ära tunda.

PÜHENDUNUD

Meile on iga värbamine on oluline. Suhtume kõikidesse värbamise väljakutsetesse ühtmoodi pühendunult ja teeme seda rõõmuga.

PÕHJALIKUD

Meie värbamisteenusesse on põhjalikkus sisse kirjutatud esimesest kontaktist alates. Suur privileeg on teha tööd, mis meile väga meeldib.

Meist

Iga uus värbamine on ainulaadne ja silmaringi avardav. Meie jaoks on põnev väljakutse õiged inimesed ja töökohad omavahel kokku viia. Eriti äge on, kui head töötajad saavad sedakaudu oma elu paremaks ja huvitavamaks ning ettevõtted äri edukamaks muuta.

Hoolitseme selle eest, et värbamisprotsessis tunneksid end hästi ja olulisena nii töökoha pakkuja kui ka inimesed, kes sellele kohale kandideerivad. Oleme suhtlemisel soojad, sõbralikud ja toetame mõlemaid osapooli.

Võid kindel olla, et teeme õige töötaja leidmisel põhjalikku tööd ja pühendume sellele täielikult. Meie meeskonnas on suurte kogemustega värbamiskonsultandid ja otsinguspetsialistid, kes teavad, kuidas õigete inimesteni jõuda.

Oleme värbamismaastikul tegutsenud rohkem kui 20 aastat. Selle aja jooksul on Eesti ettevõtted meie abiga leidnud üle 1000 väärt juhi ja spetsialisti, kes on aidanud neil kasvada ja äri edasi viia.

Värbamisprojektid on meid viinud väga erinevatesse valdkondadesse, kuid kõige enam inimesi oleme aidanud leida müügi-, kliendihalduse, turunduse, projekteerimise ja ehituse, finants-, tootmis- ja tehnikavaldkonnas.

Meie eriliseks tugevuseks on täisotsing ja sihtotsing, mis võimaldab meil käiku panna oma 20 aastaga kogunenud personali leidmise ja õigete inimeste ära tundmise oskused.

Meie töötajad

M-Partneri ajalugu

M-Partner HR loodi 2002. aastal. Ettevõtte eellugu ulatub 1990. aastatesse ja Mainor Grupi koosseisus värbamisi läbi viinud Mainor Partnerissse.

Sellest ajast on tööjõuturul paljugi muutunud.

2000. aastatel aitasime ettevõtteid müügi-, inseneeria- ja finantsvaldkonna ametikohtade täitmisel, samuti olime inimeste leidmisel abiks mitmetele välisettevõtetele. Värbamisprotsessid keskendusid tol ajal avalikele konkurssidele ning kandidaatide hindamisele ja valikule. Värbamismeetodid ja tööriistad olid ajakohaselt paberipõhised.

Alates 2012. aastast oleme keskendunud peamiselt spetsialistide ja juhtide leidmisele. Aasta-aastalt on kasvanud sihtotsingu meetodi tähtsus ja tunnistame rõõmuga, et oleme selles väga head. Viime aastas läbi üle 100 eduka värbamisprotsessi.

Võta meiega ühendust