Eelvalik

Kui tahad värbamisprotsessi alates intervjuudest ise läbi viia, kuid soovid abi sobivate kandidaatide leidmisega, siis sobib sulle eelvalikuteenus.

Teenus hoiab kokku aega, mida sa muidu kandidaatide otsimisele ja selekteerimisele kulutaksid. Seejuures ei pruugigi sa sobivaid kandidaate leida, kuna nad ei ole aktiivsed tööotsijad.

Meie saame aga kasutada erinevaid andmebaase, võtta sobivate inimestega ühendust ja kutsuda uuest ametikohast huvitatud inimesed kandideerima.

Protsessi lõppedes saad meie käest huvitatud inimeste nimekirja ja CV-d. Sul jääb üle nendega erinevad intervjuuvoorud läbi viia ja uus töötaja välja valida.

Kõrvalveerus on näha, kuidas värbamisprotsess täpsemalt välja näeb.

Kui kaua eelvaliku tegemine aega võtab?

Sobivate kandidaatide nimekirja koostamine võtab aega 2–5 nädalat. Selle ajaga jõuame nimekirja koostada, inimesed läbi helistada ja kandideerimisest huvitatutest nimekirja kokku panna.

Anna meile oma soovist teada!
Meie oleme valmis sulle inimeste otsimisel abiks olema!

1

AMETIPROFIILI KOOSTAMINE

Alustame põhjalikust vestlusest sinuga, et välja selgitada ametikoha profiil ja ootused kandidaadile.

2

KAARDISTAMINE

Kaardistame ettevõtted ja organisatsioonid, millega seotud inimesed moodustavad meid huvitava sihtgrupi. Nendeks võivad olla näiteks inimesed, kes on selles valdkonnas töötanud, kellel on erialane haridus või sobiv kutsetunnistus.

3

KANDIDAATIDE NIMEKIRJA KOOSTAMINE

Paneme kokku sobivate inimeste nimekirja (long-list). Enne kandidaatidega kontakteerumist kooskõlastame nimekirja sinuga.

4

EELINTERVJUUD

Võtame inimestega ühendust ja teeme selgeks, kas nad on kandideerimisest huvitatud. Kui jah, viime läbi lühikese eelintervjuu, kus selgitame välja, kas inimene vastab ametikoha profiilile või mitte.

5

NIMEKIRJA EDASTAMINE

Edastame sulle lõpliku nimekirja inimestest, kes on eelinfo põhjal valmis vestlusele tulema.

Võta meiega ühendust

Kui sa meie lehelt sobivat personaliotsingu teenust ei leia, võta meiega ühendust ja anna sellest julgelt teada. Meil on kogemusi väga erinevate värbamistega, kindlasti leiame sulle sobiva lahenduse.